Дві бригади упродовж дня розчистили від снігу 812 км дороги . Скільки кілометрів дороги розчистила

від снігу кожна бригада, якщо у першій бригаді було 6 снігоочисних машин , а в другій бригади - 8 снігоочисних машин ,до того ж всі машини працювали з однаковою продуктивністю​

Ответы на вопрос

Отвечает Шебела Виталина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

8+6=14 снегоочистелей всего

812÷14=58 км очистил 1 снегоочиститель

6×58=348км очистила 1 бригада

8×58=464км очистила 2 бригада