Коланын курамында калайынын 3/20 болиги жане мыстын 17/20 болиги бар. Салмагы 1 килограмм 420 грамм

коланын курамында канша калайы бар

Ответы на вопрос

Отвечает Пензин Дмитрий.

1420 \times  \frac{3}{20}  =  \frac{1420 \times 3}{20}  =  \frac{4260}{20}  = 213

1420 - 213 = 1207

қалайы 213грамм

мыс 1207 грамм