Знайдіть довжину кола, діамитр якого дорівнює 5 дм 8 см


Ответы на вопрос

Отвечает Тесаков Марат.

Відповідь:

5 дм 8 см = 50 см + 8 см = 58 см.

Значит,

C=2\pi R=\pi *d.\\


C=\pi *58=3,14*58=182.12 (cm).