Із двох міст, відстань між якими становить а км, одночасно назустріч один одному виїхали два

автомобілі. Швидкість одного з них становила 70км/год, а швидкість другого автомобіля 85км/год. Яка відстань буде між ними через 2 години? Обчисли, якщо а = 400 подруге надо, помогите​

Ответы на вопрос

Отвечает Белоусов Женя.

А ----------------------------------- а = 400 (км) ------------------------------------- В

-----> 70 км/ч                           t = 2 ч                                85 км/ч <-----

1) 70 + 85 = 155 (км/ч) - скорость сближения;

2) 155 · 2 = 310 (км) - проедут автомобили навстречу друг другу за 2 часа;

3) 400 - 310 = 90 (км) - расстояние между ними через 2 часа.

Ответ: 90 км.