Хто розв'яже рівняння тому 20 балів: Це з десяткови ми дробами: Перше:(х-7,4)+2,8 =9,1 Друге:

(у+3,716)-1,23=6,4 Будь ласочка поможіть сьогодні треба здати до 3 годин дня

Ответы на вопрос

Отвечает Бурдужа Людочка.

Ответ:

А по русски можно!?!?!?!?!?!?

Отвечает Гильфанов Анатолій.
Перше.

(х-7,4)+2,8=9,1 — розкриваємо дужки і переносимо 2,8 через дорівнює
х-7,4=9,1-2,8
х-7,4=6,3
х=6,3+7,4
х=13,7

Друге
(у+3,716)-1,23=6,4 - розкриваємо дужки і переносимо -1,23 через дорівнює
у+3,716=6,4+1,23 — 7,47
у=7,470-3,716
y= 3,754