Срочно! дам 50 балов Розв'яжіть рівняння дві третіх * x + чотири дев'ятих * x = 3,2 x - 0,2 * x =

вісім п'ятнадцятих

Ответы на вопрос

Отвечает Белаш Даша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

2/3х+4/9х= 3,2

6/9х+4/9х= 3 1/5

10/9х= 16/5

х= 16/5 : 10/9

х= 16/5 * 9/10

х= 72/25

х= 2,88

х-0,2х= 8/15

0,8х= 8/15

4/5х= 8/15

х= 8/15 : 4/5

х= 8/15 * 5/4

х= 2/3