Треба пофарбувати круг радіуса 3 м. Скільки потрібно для цього фарби, якщо на кожний квадратний

метр витрачається 120 г фарби? (Відповідь округліть до десятків грамів) ​

Ответы на вопрос

Отвечает Клюшина Оля.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Площадь круга равна: S= пR²= 3,14* 3²= 28,26 м²

     1 м²  - 120 г фарби

28,26 м² -  х г фарби

х= 28,26 * 120 = 3391,2 г = 3392 г