Довжина музею прямокутної форми - 1417 м ширина - на 470 м менше. Обчисли периметр цієї ділянки.


Ответы на вопрос

Отвечает Сокот Богдан.

Відповідь:

1. 1417-470=947(м)‐ширина

2. 2(1417+947)=2×2364=4728м

Відповідь:4728м

Покрокове пояснення: