ПОМОГИТЕ!! Дано числа: 1; -2; 3; 4; 5; -6; 7; 8 і -9. Що більше:добуток цих чисел чи із

сумма?Рациональні числа.Срочно​

Ответы на вопрос

Отвечает Temir Diko.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 * (-2)* 3 * 4 * 5 * (-6) * 7 * 8 * (-9) = - 362880

1 + (-2) +3 + 4 + 5 +(-6) +7 +8 + (-9)= 28 + (- 17)= 11

Більше сума чисел а ніж добуток , тому що сума є число додатне, а добуток від'ємне

Отвечает Ягодкина Анна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 * (-2) * 3 * 4 * 5 * (-6) * 7 * 8 * (-9) = -362880

1 + (-2) + 3 + 4 + 5 + (-6) + 7 + 8 + (-9) = 1 - 2 + 3 + 4 + 5 - 6 + 7 + 8 - 9 = 11

11 > -362880

Сумма больше