Об'ем мрамiли дорiвнюе 40cm3 а площа основи - 24 cm2 Знайдіть висоту піраміди.​


Ответы на вопрос

Отвечает Чеснокова Соня.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Об'єм піраміди дорівнює : V= 1/3Sосн.* h звідси знайдемо висоту

h = 3V/S = 3 * 40/24 = 5 см