Знайдіть довжину кола,радіус якого дорівнює 2 см


Ответы на вопрос

Отвечает Коренева Катя.

Ответ:

4π см (12,56 см)

Пошаговое объяснение:

R=2 см - радіус (радиус)

C=2πR = 2π*2 = 4π см - довжина кола (длина окружности)

при π≈3,14   C=4π=4*3,14=12,56 см