Таксі рухалося зі швидкістю 60 км/год, а автобус - на 20 км/ год повільніше. Через скільки годин

відстань між ними буде становити 200 км,якщо вони виїхали одночасно з одного пункту й рухаються в протилежних напрямах?

Ответы на вопрос

Отвечает Котова Катя.
Швидкість автобуса 60-20=40 км/год
швидкість їх віддалення ща годину
40+60=100км/год
200/100=2 год
відповідь 2 години
поставь лучшим ответом пж
Отвечает Розанова Анна.

Ответ:

за 2 години

Пошаговое объяснение:

60-20=40  км/год швидкість  автобусу

200:(60+40)=2 годины

довідка:(60+40)=100км/год выдстань мыж ними за годину