Додавання і віднімання раціональних чисел 1)-6+(-2)=2) -14+8=3)-0,37+(-0,94)=4)7,23+(-18,4)=5)-1

7/9+(-2 11/15)=6) 6 2/9 +(-2 5/8)=Дам 50 балів!!!!!!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Мартиросян Милена.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) -6 + (-2) = -6 - 2 = -8

2) -14 + 8 = -6

3) -0,37 + (-0,94) = -0,37 - 0,94 = -1,31

4) 7,23 + (-18,4) = 7,23 - 18,4 = -11,17

5) -1. 7/9 + (-2. 11/15) = -1.7/9 - 2. 11/15 = -1. 35/45 - 2. 33/45 = -3. 68/45 = -4. 23/45

6) 6. 2/9 + (-2. 5/8) = 6. 2/9 - 2. 5/8 = 6. 16/72 - 2. 45/72 = 5. 88/72 - 2. 45/72 = 3. 43/72