Обчисли периметр і площу прямокутника, ширина якого 5 см,а довжина - 10 см тільки з умовою і

Відповідю​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.
Умова:
a - 10см
b - 5 см
P = 2×(a+b)
S = a×b
Розв'язок:
S = 10×5 = 50(см²)
P = 2×(10+5) = 30(см)