у дівчинки було 16 зошитів у клітинку що становить 4/10 усіх зошитів.Скільки всього зошитів було у

дівчинки? Поможіть дуже треба​

Ответы на вопрос

Отвечает Гусев Илья.

Ответ:

16:4=4 (зош) 1/10

4×10=40 (зош) всього