Розяжіть аналітично і графічно систему рівнянь x²+y²=4 x+y=2​


Ответы на вопрос

Отвечает Плетнёва Аля.

Розв'язання

1) аналітичне:

\left \{ {{x^2+y^2=4} \atop {x+y=2}} \right. \left \{ {{x^2+y^2=4} \atop {x=2-y}} \right.\\(2-y)^2+y^2=4\\-4y+4+y^2+y^2=4\\-4y+2y^2=0\\-2y*(2-y)=0\\y(2-y)=0\\y_{1}=0\\y_{2}=2\\x_{1} =2-0=2.\\x_{2} =2-2=0.\\\\(x_{1} y_{1}) =(2,0);\\(x_{2} y_{2}) =(0,2);

2) графічно:

дивіться фото.