як зміниться об'єм правильної піраміди якщо кожне ребро основи збільшити вдвічі а висоту залишити

без змін​

Ответы на вопрос

Отвечает Максутова Ульяна.

Ответ:

Об'єм зміниться у 27 разів.

Формула для знаходження об'єму така: V=abc, де V- об'єм, a, b, c - ребра прямокутного паралелепіпеда .

Якщо кожне ребро збільшити в три рази, то V₂=3a*3b*3c=3³abc=27abc

\frac{V_{2}}{V} = \frac{27abc}{abc} =27

V

V

2

=

abc

27abc

=27

Отже об'єм другого прямокутного паралелепіпеда більший від об'єму першого прямокутного паралелепіпеда в 27 разів.

Взагалі якщо всі ребра прямокутного паралелепіпеда збільшити на будь яке число,то об'єм збільшиться на це число в кубі (тричі перемножене саме на себе)