Знайдіть площу прямокутника, одна із сторін якого дорівнює 17 см, а друга в 2 рази більша за першу


Ответы на вопрос

Отвечает Алембаева Диляра.

Площа прямокутника дорівнює добутку його сторін:

17 * (17*2) = 578 (см²)

Відповідь: 578 см².

Отвечает Чуприна Таисия.

Ответ:

Площа прямокутника составляе 578 см²

Пошаговое объяснение:

1) 17 · 2 = 34

2) 17 · 34 = 578