Чему будет равен x1. x2? С решением 1)18x^2-3x-3=0 2)3x^2-4x-4=0


Ответы на вопрос

Отвечает Плотникова Виктория.
2-тапсырма. Берілген сөйлемдердегі есімдіктің қызметін түсініп, есімдікті зат есім, сын есімнің орнына қолданып кестені толтырыңыз.
Ол оқып жүр. Марат қызық кітапты оқыды. Марат сол кітапты оқыды. Мен қорадағы малды санап шықтым. Ұйықтап жатқан жүректі ән оятар. Оның тәтті мәні оятар. Бір шалдың төрт ұлы болыпты. Бірде шал сол ұлдарын жинапты. Кімді айтса, сол келер. Далада ешқандай бейтаныс адам көрінбейді. Ол не себепті қалған? Кейбір қыздар қызыл көйлек киген.


Сөйлемдер
Зат есім
Сын есім
Үлгі: Ол оқып жүр.
Ол













Отвечает Радзієвська Світлана.

Ответ:

1) x1 = 1/2 x2 = -1/3 ≈ -0,3333

2) x1 = 2, x2 = - 2/3 ≈ -0,6667

Пошаговое объяснение:

1. D = b^2 - 4ac = 225

x1,2 = -b ± √D/2a = 3 ± √225/36 = 3 ± 15/36

2. D = b^2 - 4ac = 64

x1,2 = -b ± √D/ 2a = 4 ± √64/ 6 = 4 ± 8/6