Власна швидкість моторного човна 27 3/5 км/год. Швидкість течіт рiки 2 1/3 км/год. Обчисли

швидкість моторного човна за течією та проти течії ріки.

Ответы на вопрос

Отвечает Лобанок Екатерина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Vпо теч=Vс+Vтеч.

Vпр. теч.=Vс-Vтеч.

27 3/5 + 2 1/3 = 27 9/15 + 2 5/15 = 29 14/15 км/год швидкість моторного човна за течією

27 3/5 - 2 1/3 = 27 9/15 - 2 5/15 = 25 4/15 км/год швидкість проти течіїї