Від пристані в одному напрямку одночасно відійшли два катери. Швидкість першого катера 30км/год А

другого 40км/год. Через скільки годин вони будуть на відстані 50км/год один від одного

Ответы на вопрос

Отвечает Кяргин Егор.

Ответ:

Через 5 год

Пошаговое объяснение:

Разница в расстоянии за 1 час:
40-30=10(км/год)
Количество часов:
50/10=5(год)