1. Розв'язати задачу - а)*, Знайти чотири перші члени арифметичної прогресії (аn), Якщо a = -1,2; d

= 0,3.​

Ответы на вопрос

Отвечает Занькова Соня.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

а2 = а1 + d = - 1,2 + 0,3 = - 0,9

a3 = a1 + 2d = -1,2 + 2 * 0,3 = - 1,2 + 0,6 = - 0,6

a4 = a1 + 3d = -1,2 + 3 * 0,3 = -1,2 + 0,9 = - 0,3

a5 = a1 + 4d = -1,2 + 4 * 0,3 = -1,2 + 1,2 = 0