Швидкість катера за течією рiчки - 25,4 км/год, а власна швидкість катера - 22,7 км/год. Знайти

швидкість катера проти течії річки.

Ответы на вопрос

Отвечает Лобанова Мирослава.

Ответ:

20 км/год

Пошаговое объяснение:

25,4 - 22,7 = 2,7 (км/год) швидкість течії

22,7 -2,7 = 20 (км/год) швіидкість катера проти течії.

Отвечает Куцина Віка.

Ответ:

20 км/год

Пошаговое объяснение:

Удачи кому помог !))Можно лайк (())