Велосипедист проїхав 36 км, що становить 3-4​ відстань від села до міста . Якою є відстань від

села до міста?​

Ответы на вопрос

Отвечает Борцов Егор.

48 я так думаю

50%                                  о_о

Отвечает Дубровский Валера.

Відповідь:

48 км

Покрокове пояснення:

36 км     це 3/4 всього шляху , тоді 36:3/4=36*4/3=48 км