Знайдіть значення виразу (5 ∙ |-11| + 1205 : |-5| ) + 320 Допоможіть будь ласка


Ответы на вопрос

Отвечает Мурадян Миша.

(5 ∙ |-11| + 1205 : |-5| ) + 320 = 5 * 11 + 1205 / 5 + 320 = 55 + 241 + 320 = 616