Скільки цілих чисел розташовано на координатній прямій між числами -13 і 45?срочно!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Геращенко Алина.

Ответ:

57

Пошаговое объяснение:

45-(-13)-1=58-1=57 целых чисел.

Отвечает Майкенова Анастасия.

Ответ: 57

Пошаговое объяснение:

цілих чисел розташовано на координатній прямій між числами -13 і 45:  

45- (-13) -1 = 58 - 1 = 57