Допоможіть будь-ласка Обчисли суму площ усіх граней одного з кубів, якщо відомо, що сума

периметрів усіх граней куба 72см.

Ответы на вопрос

Отвечает Дик София.

Ответ:

216

Пошаговое объяснение:

у куба 12 граней

72÷12=6 довжина однієї сторони

6*6=36 площа однієї грані

36*6=216 сума периметр граней