Обчисліть площу круга,радіус якого дорівнює 14мм.


Ответы на вопрос

Отвечает Соломенников Вячеслав.

Ответ: Удачи?

Пошаговое объяснение:

формула-S=πR*2

S=3,14×14*2=3,14×196=615,44