Визначити взаємне розташування кога x2+y-2x+4y+4=0 та прямої x-y=0.​


Ответы на вопрос

Отвечает Максимов Димаш.

Ответ:

2x + 4y = 0

X - y + 6 = 0

Решение

y = X + 6

2x + 4( X + 6 ) = 0

2x + 4x + 24 = 0

6x = - 24

X = - 4

y = - 4 + 6

y = 2

Ответ ( - 4 ; 2 )