Допоможіть розв'язати рівняння: (b-42)*60=42 ( *= помножити)


Ответы на вопрос

Отвечает Шапошник Дима.

Ответ:

(b-42)*60=42

60b-2520=42

60b=42+2520

60b=2562

b=42,7