У Андрiя було 15 моделей легкових машинок i 9 вантажних. Скiльки машинок хлопчику подорували на

свято, якщо в ньбго стало 29 машинок. Рiшення задачи

Ответы на вопрос

Отвечает Верзилин Рома.

Ответ:

1 спосіб

1)15+9=24(маш.)-разом

2)29-24=5(маш.)подарили

2 спосіб

29-(15+9)=5(маш.)

Пошаговое объяснение:

(маш.)-машинки