Два плавці пливут в противоположных напрямках,один-зі швидкістю 26м/хв,інший-30м/хв.Яка відстань

буде між ними через 5хв, якщо пливти плавці почали одночасно?

Ответы на вопрос

Отвечает Нагурський Святослав.

Ответ:

280м

Пошаговое объяснение:

26*5+30*5=130+150=280м