Пж допоможіть номер64У трьох ящиках були цукерки.Коли з першого ящика переклали до третього

-3,2кг,а з другого до третього -4,25кг,то в усіх ящиках стало по 15,1кг цукерок.Скільки кг цукерок було в кожному ящику спочатку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Таранов Миша.

Ответ:

1)15.1-3.2=12.99(кг)

2)12.99-4.25=8.74(кг)-було в третій скриньці (было в третьем ящике)

3)15.1+3.2=18.3(кг)- було в першій скриньці (было в первом ящике)

4)15.1+4.25=19.26(кг)

відповідь: у першому ящику було 18.3 кг у другому 19.26 кг у третьому 12.99 кг

ответ: в первом ящике было 18.3 кг во вотором 19.26 кг в третьем 12.99 кг

Пошаговое объяснение:

недавно проходили