Знайти значення b, якщо відомо, що графік функції у = −2х + b проходить через точку А (−5; 15)


Ответы на вопрос

Отвечает Бибик Ваня.

Ответ:

b = y + 2x

b = 5

Пошаговое объяснение:

b = 15 + 2 * (-5) = 5