Знайдіть значення виразу (2⅗)²(-1 ⅓)³Будь ласка, розписано потрібно ​


Ответы на вопрос

Отвечает Мамаев Максим.

2 3/5=13/5; (13/5)²=169/25=6.76

-1 1/3=-4/3; (-4/3)³=(-1)³*(4/3)³=-64/27=-2  10/27