яПомогите пожалуйста решить 1) Дівчина на скутерi та хлопець на велосипеді рухалися до зустрічі од-

наковий час. Скутеристка подолала 60 км, а велосипедист 20 км. З якою швидкістю рухався кожен із них, якщо швидкість руху скуте- ристки була на 20 км/год більшою за швидкість руху велосипедиста?​

Ответы на вопрос

Отвечает Брагина Анастасия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

пусть скорость велосипедиста х

скутера х+20

60/ (х+20) =20/х

60х=20х+400 , 40х=400 ,х=10 км/час

10+20=30км/час