На перший склад завезли 125 т картоплі. На другий склад дві п'яти картоплі, що завезли на перший

склад. На скільки тон картоплі завезли на перший склад більше, ніж на другий? Пожалуйста ето очень срочно если вы знаете напишите пожалуйста правильный ответ дам 50 баллов​

Ответы на вопрос

Отвечает Фазрахманова Карина.

Ответ:

на 75 тон

Пошаговое объяснение:

1 склад - 125т

2 склад - ?,  2/5 от 1 скл.

           

125/5=25 - пятая частина від картоплі на 1 складі

25*2=50 - тон завезли на 2 склад

125-50=75 - на 75 тон картоплі завезли на перший склад

більше ніж на другий склад