Розв'яжи рівняння. (х - 15) + 24 = 50 + Перевірка​


Ответы на вопрос

Отвечает Ковалёва Ангелина.
Ответ:
41
Пошаговое объяснение:
(x-15)+24=50
прибираємо непотрібні дужки
x-15+24=50
складаємо числа -15 та 24, отримуємо 9.
x+9=50
x=50-9
x=41
у перевірці підставляємо замість нашого невідомого числа х отриманий результат 41.
(41-15)+24=50
26+24=50
50=50