Від деякого числа відняли 60, отримане число зменшили у (- 25). В результаті отримали число 12.

Знайдіть невідоме число.

Ответы на вопрос

Отвечает Базаржапов Алдар.

Ответ:

x-60-25=12

x-85=12

x=12+85

x=97

:)