У трьох шафах 580 книжок: у першій - 120 книжок, у другій - на 130 книжок більше.Скільки книжок у

третій шафі?

Ответы на вопрос

Отвечает Ганеев Булат.

Ответ:

1)120+130=250-в 2 шафі

2)580-250=330-в 3 шафі

Відповідь:330 книжок у 3 шаві