Одній вівці на тиждень дають 14 кг. сіна. Скільки кілограмів потрібно на місяць (30 днів) для 10

овець​

Ответы на вопрос

Отвечает Гладько Инга.

1 вівці на 7 дн. – 14 кг

10 вівцям на 30 дн. – ? кг

1) 14 : 7 = 2 (кг) – 1 вівці на 1 день

2) 2 • 30 = 60 (кг) – 1 вівці на 30 днів

3) 60 • 10 = 600 (кг)

Відповідь: 600 кг сіна потрібно на 30 днів для 10 овець

Отвечает Кривобоков Никита.

1)14/7=2(кг) –на день;

2)2*30=60(кг) –одной овце за месяц

3)60*10=600(кг)

Ответ:600 кг сена нужно 10 овцам на месяц