Площа прямокутника дорівнює 140см2. Знайдіть його ширину, якщо вона на 4 см більша за його

довжину.

Ответы на вопрос

Отвечает Галич Диана.

Ответ:

28 см

Пошаговое объяснение:

Нехай довжина = х, а ширина тоді 4+-х. Рівняння:

х+(4+х)=140

5х=140

х=28

Довжина =28

Ширина= 28 + 4 = 32

Відповідь: 32