4. Складіть рівняння дотичної: у= х3 – х2, х0 = -1


Ответы на вопрос

Отвечает Гончаров Артём.

х3 – х2, х0 = -1

Пошаговое объяснение:

у= х3 – х2, х0 = -1

у= х3 – х2, х0 = -1 у= х3 – х2, х0 = -1

у= х3 – х2, х0 = -1 у= х3 – х2, х0 = -1 у= х3 – х2, х0 = -1у= х3 – х2, х0 = -1