ги задачу. Басейн місткістю 240 л наповнюють однією трубою за 6 год, а іншою за 3 год. За скільки

годин цей басейн наповнять обидві труби, якщо працюватимуть разом?​

Ответы на вопрос

Отвечает Шыкари Катя.

Ответ:

Відповідь: 1 година 42 хв треба, щоб наповинити басейн обома трубами.

Пошаговое объяснение:

1) 240/6=60(л) наповнює перша труба за 1 год.

2) 240/3=80(л) наповнює друга труба за 1 год.

3) 60+80=140(л) новнюють обидві труби за 1 год.

4) 240/140=1,7(год) наповниться басейн повність з використанням обох труб

Відповідь: 1 година 42 хв треба, щоб наповинити басейн обома трубами.