Зі 120 км на год швидкість знизалась до 105 км на год. на скільки відсотків знизалась швидкість


Ответы на вопрос

Отвечает Денисенко Богдан.

Ответ:

Відповідь: 4,16 %

Пошаговое объяснение:

1) 120/100=1,2
2) 120-105=5
3) 5/1,2=4,16%

Відповідь: 4,16 %