"/" --- Лінія дробу! Уявімо, що ви вирішили зробити невеликий ремонт в своїй кімнаті. Нехай вона

має форму прямокутного паралелепіпеда. Одну стіну вирішили обклеїти шпалерами. Розміри стіни 6⅗ м і 3⅓ м. Скільки рулонів шпалер потрібно купити, якщо ширина шпалер 53 см, а довжина одного рулона 10 м? ⅓ --- 1/3 6⅗ --- 6 3/5 Пожалуйста помогите

Ответы на вопрос

Отвечает Васильева София.

Ответ:

потрібно купити 3 рулона шпалер.

Пошаговое объяснение:

6 3/5*3 1/3=

33/5*10/3=

330/15=

=22м^2

22÷10=2 2/10=2.2 (рулона)