Знайди значення добутку -12/13×1/5/8 дам 20 балов​


Ответы на вопрос

Отвечает Волокушкин Святослав.

Ответ:

наскільки я зрозуміла, то приклад виглядає так:

 -  \frac{12}{13}  \times 1 \frac{5}{8}

тоді спочатку переведемо мішаний дріб в неправильний:

1 \frac{5}{8}  =  \frac{13}{8}

тоді:

 -  \frac{12}{13}  \times  \frac{13}{8}  =  -  \frac{12}{8}  =  -  \frac{3}{2}  =  - 1 \frac{1}{2}

Отвечает Алыклычев Хаджик.

Ответ:

-12/13×1 5/8=-3/2=-1 1/2