Помогите срочно?!!! Подайте у выгляді суми різницю -7-(-2)1.Замініть віднімання дадаванням

3-52.Запишить різницю чисел -6,7і1,3 3.Подайте її у вигляді суми.Знайдіть значення отриманого виразу.Даю 100 Спасибо заранее

Ответы на вопрос

Отвечает Ступальский Денис.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

-7- (-2) = -7 +(-(- 2) = -7 +2= -5

1) 3 + 5 = 8

2) -6,7 - 1,3 = - 8

3) 8 + (-8) = 0

Отвечает Горячев Алексей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

-7 + (-2) = -7 - 2 = -9

1) 3 + 5 = 8

2) -6,7 - 1,3 = -8

3) 8 + (-8) = 8 - 8 = 0