Сторони трикутника відносяться як 5:7:9. Знайдіть периметр подібного йому трикутника, у якого

більша сторона дорівнює 36см

Ответы на вопрос

Отвечает Тюрюканов Антон.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

36 : 9 = 4 см одна частина

5 * 4 = 20 см одна сторона

7 * 4 = 28 см друга сторона

Периметр равен : 20 + 28 + 36 = 84 см