До різниці чисел 573 і 140 додати число 231 Від суми чисел 516 і 423 відняти число 344


Ответы на вопрос

Отвечает Кайль Виола.

Відповідь:

  • 573-140=433

       433+231=664

  • 516+423=939

        939-344=595